Selecciona la categoria

Millor Llargmetratge de Ficció

Ama

Ama

LA DALIA FILMS – AMA MOVIE AIE

Espiritu sagrado

JAIBO FILMS SL – APELLANIZ Y DE SOSA – LA FÁBRICA NOCTURNA (FR) – TEFERRUAT (TQ)
Visitante

Visitante

BENIWOOD PRODUCCIONES – DESCONECTADA LA PELÍCULA AIE – LIFE & PICTURES – CHESTER MEDIA PRODUCCIONES – THE OTHER SIFE
Lucas

Lucas

TELESPAN 2000 SL – RAW PICTURES SL

Las Consecuencias

SIN RODEOS FILMS ESPAÑA SL – LAS CONSECUENCIAS AIE – ERASE UNA VEZ FILMS SL

Millor Llargmetratge Documental

Millor Direcció

Ama

Ama

Júlia de Paz Solvas

Millor Guió

Ama

Ama

Núria Dunjó López, Júlia de Paz Solvas
Lucas

Lucas

Álex Montoya, Sergio Barrejón

Millor Música Original

El lodo

El Lodo

Xema Fuertes, Amadeo Moscardó
Lucas

Lucas

Siddhartha Barnhoorn (C.O: Pablo Sánchez)

Millor Actor Protagonista

El lodo

El Lodo

Raúl Arévalo, Joaquín Climent

MIllor Actriu Protagonista

Ama

Ama

Tamara Casellas

Millor Actor de Repartiment

El lodo

El Lodo

Roberto Álamo, Toni Misó, Juan Gea
Lucas

Lucas

Jorge Cabrera, Jordi Aguilar

Millor Actriu de Repartiment

El lodo

El Lodo

Susana Merino, Susi Sánchez, Pepa Juan
Ama

Ama

Estefanía de los Santos
Molinos de viento

Molinos de viento

María Zamora, Victoria Salvador, María Isabel Díaz, María José Peris

Millor Muntatge i Postproducció

Visitante

Visitante

Luis de la Madrid, Alberto Evangelio, Carlos Navarro
Crónica médica

Crònica Mèdica

Claudia Reig Valera, Dani Fabra Rivas, Vicent Peris Lluch, Lucía Fos Soler, Dani Palau Ballester

Millor Direcció de Fotografia i Il·luminació

Millor Direcció Artística

Ama

Ama

Laura Lostalé

Millor Direcció de Producció

Lucas

Lucas

Lucía Blasco, Sofía López
Arcadeología

Arcadeología

Miguel Herrero Herrero, Mario-Paul Martínez, Vicente Javier Pérez Valero

Las Consecuencias

Jordi Llorca, Albert Espel, Yadira Ávalos, Carme Sánchez, Claudia Pinto

Millor So

El lodo

El Lodo

Dani Navarro, Iván Martínez-Rufat
Ama

Ama

Yago Cordero Domenech, Roberto HG

Millor Vestuari

Ama

Ama

Cristina Martín

Millor Maquillatge i Perruqueria

Ama

Ama

Mercedes Luján

Millor Curtmetratge de Ficció

Space Frankie

Space Frankie

RUNTUN FILMS – DAVID VALERO SIMÓN – BEATRIZ MARTÍNEZ LÓPEZ – RAFAEL GINER SÁNCHEZ – ALEJANDRO CUELLAR ESTEVE – MARIO NUÑEZ RONDA

Estrella

SILENCE PRODUCCIÓN Y DISTRIBUCIÓN AUDIOVISUAL SL
Dana

Dana

LUCÍA FORNER SEGARRA

Millor Curtmetratge d’Animació

Oddity

Oddity

BARREIRA ARTE Y DISEÑO SL

Millor Curtmetratge Documental

Fuera de la ley

Fuera de la Ley

RUNTUN FILMS – RAFAEL GINER SÁNCHEZ – ALEJANDRO CUELLAR ESTEVE – MARIO NUÑEZ RONDA

Millor Sèrie Documental

Millor Videojoc

Onirike

Onirike

DevilishGames (Spherical Pixel S.L.)